Teknik Şartname Hazırlanması

Satın alacağınız yada üretecek olduğunuz bu tekneler ile ilgili, yapacak olduğumuz görüşmeler esnasında ihtiyaçlarınız belirlenerek, zengin imalat tecrübemiz ışığında, doğru malzeme ve sistemlerinin seçimi konusunda gereken tüm bilgileri içeren Teknik şartnamelerde tarafımızdan hazırlanarak sizlere sunulmaktadır.

Eğer alım yapacak iseniz bütçenize uygun bir konfigürasyon oluşturularak, başlangıçta önemli miktarda zaman kazanmanız ve imalat denetlemesini çok daha sağlıklı gerçekleştirmeniz sağlanmış olmaktadır.

 

Proje İmalat Denetimi Hizmetleri

Ürettirecek yada satın alacak olduğunuz teknelerin, sözleşme esnasında oluşturulacak takvimler doğrultusunda, imalat aşamasında, önceden içeriği belirlenmiş denetimler gerçekleştirilerek, pek çok olası problem ve sonrasında olası memnuniyetsizlerin önüne geçilebilmektedir. Bu konuda imalat tecrübelerimiz ışığında bu denetimleri sizin adınıza gerçekleştirmekteyiz.

Ayrıca ikinci el olarak alacak olduğunuz tekneler ile ilgili detaylık incele yapılarak sizlere bir rapor halinde sunabilmekteyiz.