HDPE malzemeden imal, hafif hizmet tekneleri ile ilgili 15 yıllık araştırma, geliştirme, imalat ve pazarlama konularındaki deneyimlerimizi siz yatırımcıların hizmetine sunmaktayız.

2000 li yılların başlarında hafif hizmet, ticari teknelere Türkiye’de ciddi bir ihtiyaç olduğunu tespit ettik. Bu doğrultuda, yerli bir üretimi gerçekleştirmek için çeşitli araştırmalar yaparak sektöre giriş yaptık. Öncelikle dünyada var olan üreticileri, ürünleri ve bunların yurtiçi ihtiyaçlara ne kadar cevap verdiğini araştırdık. Bununla birlikte dünyada henüz çok yeni olan HDPE malzemeden tekne üretimi konusunda, malzeme, işleme teknolojileri, imalat teknikleri ve projelendirme konularında çeşitli araştırmalar yaptık. 2004 yılında ilk prototipi üreterek, yılsonunda ülkemizde bir ilk olarak HDPE malzemeden imal hizmet teknesini ticari olarak piyasaya sunduk.

2004 yılında başlayan üretim süreci, malzemenin özelliklerinin ve bu malzemeden imal teknelerin avantajları, çeşitli sektörlere tanıtılmasıyla, artan bir sipariş grafiğiyle faaliyetlerimizi sürdürdük. Başlangıçta tek bir firma olarak ülkemizde hafif hizmet teknelerine ihtiyaç duyan sektörlere hizmet vermekteyken, zamanla bu sektöre ilgi duyan yeni yatırımcıların katılımıyla, bu gün itibariyle Türkiye’de birçok firma iç pazara ve ihracata yönelik üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

2011 yılından itibaren, edindiğimiz bu bilgi ve tecrübe birikimini yerli ve yabancı yatırımcıların ilgisine sunmaktayız. Yurt dışında ve yurt içinde gerçekleştirdiğimiz danışmanlık, fizibilite, proje ve anahtar teslim tesis kurumlu faaliyetlerimizi siz yatırımcıların hizmetine sunmaktan büyük mutluluk duymaktayız.